> Krakowskie uczelnie oferujące kierunek Architektura krajobrazu. - Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenie

Krakowskie uczelnie oferujące kierunek Architektura krajobrazu. Cena: 0.00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.
Kategoria: Edukacyjne
Dodano: 2018.05.15
Ważne do: 2018.06.14
Wyświetleń: 34

Ogłoszeniodawca:

Imedia Group
Warszawa
woj. mazowieckie
Telefon: (0-22) 616 06 15
E-mail: imedia-group@o2.pl

Szczegóły ogłoszenia:

U nas wyszukasz uczelnię dobraną do swoich predyspozycji.
Dla gotowych na studia o kierunku architektura krajobrazu propozycja dwóch uczelni w Krakowie, na których będziecie mogli poznać zagadnienia z obszaru m.in. rzeźby terenu, gleby, gleby, roślinności czy klimatu.
Pierwsza akademia to Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja, gdzie Wydział Inżynierii Środowiska i Geodezji we współpracy z Wydziałem Biotechnologii i Ogrodnictwa edukuje studentów kierunku architektura krajobrazu. Są to studia I stopnia inżynierskie biegnące 3,5 roku oraz II stopnia magisterskie trwające 2 lata. Studia na obu poziomach realizowane są tylko w trybie stacjonarnym.
Kolejna z uczelni to Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki, gdzie na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej kandydaci potrafią dobrać kierunek architektury krajobrazu na studiach I oraz II stopnia. I stopień trwa 3,5 roku, natomiast drugi 2 lata.
Jeśli jesteście zaintrygowani w jaki sposób przebiega selekcja oraz jakie eksponaty dodatkowe z testu maturalnego należy dobrać zajrzyjcie na naszą stronę. Znajdziecie tam również listę tematów omawianych na architekturze krajobrazu.

http://www.uczelniekrakow.uczelnie.pl/artykul,uczelnie-z-architektura-krajobrazu-w-krakowie,15920.html

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy:

Captcha

Reklama