> Modehpolmo.pl/osiedlecentrum - nowe mieszkania Szczecin. - Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenie

Modehpolmo.pl/osiedlecentrum - nowe mieszkania Szczecin. Cena: 0.00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.
Kategoria: Budowlane
Dodano: 2018.09.19
Ważne do: 2019.08.25
Wyświetleń: 45

Ogłoszeniodawca:

Modehpolmo
ul. al. Wojska Polskiego 184c/2
71-256 Szczecin
woj. zachodnio-pomorskie
Telefon: 918341094
E-mail: modehpolmo@o2.pl

Szczegóły ogłoszenia:

W Polsce buduje się coraz to więcej domów z przeznaczeniem na sprzedaż, rośnie bowiem zapotrzebowanie na nie szczególnie wśród młodych małżonków. Wymogi są tak duże, że deweloperzy biją rekordy sprzedażowe i budowlane. Na nieszczęście rosną także wartości apartamentów, między innymi w związku z tym, że coraz droższe są działki budowlane i materiały oraz samo wykonanie. Na dodatek maleje ilość działek pod zabudowę znajdujących się w popularnych lokalizacjach.

Stargard - Osiedle Centrum
Poszukując nowych domów deweloperskich, warto zajrzeć na strony internetowe. Wśród licznych ofert pojawiła się bardzo interesująca, dotycząca mieszkań w Stargardzie. Czemu właśnie ta zasługuje na uwagę?
Przede wszystkim dlatego, że dotyczy osiedla mieszkaniowego, które powstanie w samym centrum miasta. A jak wiadomo, położenie takie posiada mnóstwo zalet.

Budowa apartamentów w obszarze Osiedla Centrum w Stargardzie planowana jest w trzech etapach. Pierwotny zakończy się już w czwartym kwartale obecnego roku. Następne mieszkania na sprzedaż i kawalerki na sprzedaż będą dostępne w dalszych dwóch etapach. Należy dodać, że parter zarezerwowany będzie dla różnych lokali biurowych i usługowych, co także można ocenić za dogodną okoliczność dla mieszkańców osiedla. Osoby, które kupią te domy, mogą również liczyć na zarządzanie pojedynczymi boksami garażowymi z bramą.

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://www.modehpolmo.pl/osiedlecentrum

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy:

Captcha

Reklama