> Modehpolmo.pl/osiedlecentrum - mieszkania na sprzedaż Stargard. - Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenie

Modehpolmo.pl/osiedlecentrum - mieszkania na sprzedaż Stargard. Cena: 0.00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.
Kategoria: Budowlane
Dodano: 2018.10.10
Ważne do: 2019.10.25
Wyświetleń: 29

Ogłoszeniodawca:

Modehpolmo Sp z o.o.
ul. al. Wojska Polskiego 184c/2
71-256 Szczecin
woj. zachodnio-pomorskie
Telefon: 918341094
E-mail: modehpolmo@o2.pl

Szczegóły ogłoszenia:

W Polsce stawia się coraz więcej apartamentów z przeznaczeniem na sprzedaż, rośnie albowiem zapotrzebowanie na nie głównie wśród młodych małżonków. Potrzeby są tak duże, że deweloperzy biją rekordy sprzedażowe i budowlane. Niestety rosną także wartości mieszkań, między innymi dlatego, że coraz to droższe są działki budowlane i materiały oraz samo wykonanie. Na dodatek spada ilość działek pod zabudowę znajdujących się w popularnych lokalizacjach.

Stargard - Osiedle Centrum
Szukając nowych domów deweloperskich, warto zajrzeć na strony internetowe. Pośród licznych ofert pojawiła się niezwykle ciekawa, dotycząca mieszkań w Stargardzie. Dlaczego właśnie ta zasługuje na uwagę?
Przede wszystkim dlatego, że dotyczy osiedla mieszkaniowego, które powstanie w samym centrum miasta. A jak wiadomo, lokalizacja takie posiada wiele zalet.

Budowa apartamentów w obrębie Osiedla Centrum w Stargardzie przewidywana jest w trzech etapach. Pierwszy sfinalizuje się już w czwartym kwartale obecnego roku. Następne mieszkania na sprzedaż i kawalerki na sprzedaż będą osiągalne w dalszych dwóch etapach. Trzeba dodać, że parter zarezerwowany będzie dla rozmaitych lokali biurowych i usługowych, co również można ocenić za dogodną okoliczność dla mieszkańców osiedla. Osoby, które nabędą te apartamenty, mogą również liczyć na dysponowanie pojedynczymi boksami garażowymi z bramą.

Więcej na https://www.modehpolmo.pl/osiedlecentrum

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy:

Captcha

Reklama