> Verso – biuro nieruchomości Wrocław - Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenie

Verso – biuro nieruchomości Wrocław Cena: 0.00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.
Kategoria: Pozostałe
Dodano: 2019.01.07
Ważne do: 2020.02.19
Wyświetleń: 8

Ogłoszeniodawca:

Verso
ul. Grabiszyńska 208
53-235 Wrocław
woj. dolnośląskie
Telefon: +48 71 71 27 000
E-mail: verso@onet.eu

Szczegóły ogłoszenia:

Verso to zespół profesjonalistów, doskonale znających rodzimy, jak i zagraniczny rynek nieruchomości. Jednym z naszych największych atutów jest zgromadzone na przestrzeni wielu lat doświadczenie, dzięki któremu pomagamy zarówno osobom prywatnym, jak i firmom w nabyciu, sprzedaży i wynajęciu nieruchomości na terenie Polski.

 

Samo znalezienie lokalu handlowego, biura, powierzchni magazynowej, czy jakiejkolwiek innej nieruchomości często stanowi dopiero początek. Jako wiarygodna, ceniąca sobie zadowolenie klientów firma, prowadzimy klienta krok po kroku poprzez formalności, aż do sfinalizowania transakcji i uzyskania pełnej operacyjności związanej z zakupioną bądź wynajętą nieruchomością.

 

Jako doradcy, tworzymy w obrębie firmy kilka zespołów, z których każdy specjalizuje się w innej dziedzinie. Dzięki temu klienci mogą postawić na współpracę z kimś, kto najlepiej zrozumie ich oczekiwania i jak najskuteczniej je spełni. Zachęcamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych usługami naszego biura nieruchomości.

 

Zapraszamy na naszą stronę: https://www.verso.com.pl/

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy:

Captcha

Reklama