> Nie wiesz w czym jesteś dobry? Zrób test osobowości - Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenie

Nie wiesz w czym jesteś dobry? Zrób test osobowości Cena: 0.00 PLN

Podziel się:

Brak zdjęć.
Nie załączono wideo.
Kategoria: Pozostałe
Dodano: 2019.08.09
Ważne do: 2020.02.06
Wyświetleń: 40

Ogłoszeniodawca:

PERSO.IN - test osobowości
ul. Ogródkowa 3/46
20-067 Lublin
woj. lubelskie
Telefon: 539555345
E-mail: persoii@prokonto.pl

Szczegóły ogłoszenia:

Nie wiesz jaki zawód wybrać? Zastanawiasz się w czym jesteś dobry? Dobrze trafiłeś. PERSO.IN® to narzędzie opisujące różnice osobowościowe między ludźmi. Podstawą testu PERSO.IN jest Wielka Piątka. Rzetelność tego kwestionariusza powoduje, że jego popularność jest stale rośnie. Ludzie chętnie sięgają do tego narzędzia, aby poznać siebie i własny potencjał, bo dobry test osobowości ma ogromne znaczenie.

 

Jest to rzetelny instrument naukowy, w pełni wiarygodny, przebadany na reprezentatywnej próbie Polaków. Ten wyjątkowy test osobowości to dzieło młodych Polaków. Wysoka jakość tego kwestionariusza dostrzeżona została również przez wielu rodaków, którzy sięgają po narzędzie bardzo często.

 

Zapraszamy wszystkich specjalistów pracujących z ludźmi na nasze szkolenia. Są one nie tylko ciekawym przeżyciem, ale pozwalają zdobyć uprawnienia do używania profesjonalnego testu psychometrycznego. Narzędzie można wykorzystać do badania osobowości ludzi w życiu osobistym i zawodowym. Czas poświęcony na kurs z nami to gwarancja dobrej inwestycji.

 

Nasz test cieszy się uznaniem zarówno w świecie biznesu, jak i wśród klientów indywidualnych. Na pewno warto sięgać po możliwość określenia własnych cech oraz predyspozycji. 

 

PERSO.IN® to dobra firma, działająca na polskim rynku od niedawna. Przekonujemy do kontaktu z nami. Jeśli pragniesz poznać osobowość innych ludzi to PERSO.IN® Ci w tym pomoże. Nie odkładaj niczego na później. Skontaktuj się z nami. PERSO.IN to rzetelny partner biznesowy. Zadzoń już teraz.

https://perso.in/

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy:

Captcha

Reklama