> SACMI PACKAGING AND CHOCOLATE - Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenie

SACMI PACKAGING AND CHOCOLATE Cena: 0.00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.
Kategoria: Maszyny, urządzenia
Stan: nowy
Dodano: 2020.07.09
Ważne do: 2020.10.07
Wyświetleń: 126

Ogłoszeniodawca:

SACMI
ul. Zagaje 71
30-437 Kraków
woj. małopolskie
E-mail: sacmi@sacmi.com.pl

Szczegóły ogłoszenia:

Sacmi Packing & Chocolate przedstawia grupę firm działających już od 20 lat na międzynarodowym rynku. Grupa SACMI Packaging& Chocolate utworzyła się w efekcie połączenia firm OPM, FIMA, Carle&Montanari.
Pierwszoplanowym odcinkiem działalności grupy jest branża pakowania. Mieści w sobie ona kompletną realizację linii pakujących, które znajdują zastosowanie w dziedzinie spożywczej od planowania począwszy, poprzez produkcję, dowóz, aż po efektywnie funkcjonującą obsługę serwisową. Linie te obejmują maszyny dokonujące pakowania w miękkie folie, całe działające samoczynnie systemy dostarczania produktu czy systemy działającego samoczynnie pakowania kartonowego. Fachowość pracujących tu ludzi i ich wiedza oraz dostęp do całej gamy urządzeń wysokospecjalistycznych oferowanych w ramach grupy zapewnia, już na szczeblu wymyślania, stworzenie linii pakujących w pełni zautomatyzowanych i zupełnie dopasowanych do odrębnych wymogów występujących aplikacji.
Drugą częścią działalności Sacmi jest kreowanie w pełni zautomatyzowanych linii produkcyjnych do wytwarzania czekolady. Tutaj na skutek połączenia działań w tych dwóch częściach działalności Klient od jednego dystrybutora uzyskać może zautomatyzowaną linię przemysłową, gdzie gotowy wyrób zostaje skierowany prosto do linii pakowania i już jako zupełny może dotrzeć na półkę sklepową.
Współpracując z takimi przedsiębiorstwami jak RECORD SPA, BW Flexible oraz Profitech oddział Sacmi Packaging& Chocolate Sp. z o.o. na terenie Polski składa ofertę zainteresowanym nabywcom również kompletne pionowe linie pakujące oraz wszechstronne maszyny do średnich wydajności typu flowpack.
Grupa zwraca dużą uwagę na wysoką jakość proponowanych produktów i efektywny serwis, który ma zagwarantować w przypadku usterki minimalny przestój maszyn, a tym samym zmniejszyć przypuszczalne straty z tego tytułu.

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy:

Captcha

Reklama