> SACMI Packing&Chocolate - Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenie

SACMI Packing&Chocolate Cena: 0.00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.
Kategoria: Przemysłowe
Dodano: 2022.05.27
Ważne do: 2022.08.25
Wyświetleń: 49

Ogłoszeniodawca:

Marta
30-437 Kraków
woj. małopolskie
E-mail: martarysiak@onet.pl

Szczegóły ogłoszenia:

Sacmi Packaging & Chocolate tworzy grupę zakładów działających już od 20 lat na międzynarodowym rynku. Grupa SACMI Packaging& Chocolate utworzona została w efekcie zintegrowania firm OPM, FIMA, Carle&Montanari.
Podstawowym zakresem działalności grupy jest branża pakowania. Zawiera ona pełną realizację linii pakujących, które znajdują zastosowanie w sektorze spożywczym od projektowania począwszy, poprzez produkowanie, dowóz, aż po sprawnie działającą obsługę serwisową. Linie te mieszczą w sobie urządzenia wykonujące pakowania w miękkie folie, całe zmechanizowane systemy dostarczania produktu czy technologie działającego samoczynnie pakowania kartonowego. Wszechstronność pracujących tu ludzi i ich umiejętności oraz dostęp do całej gamy urządzeń wysokospecjalistycznych oferowanych w ramach grupy gwarantuje, już na etapie projektowania, utworzenie linii pakujących w pełni zautomatyzowanych i zupełnie przystosowanych do indywidualnych wymogów występujących aplikacji.
Nie mniej istotną częścią działalności Sacmi jest kreowanie zautomatyzowanych linii przemysłowych do wyrobu czekolady. Tutaj na skutek połączenia działań w tych dwóch obszarach Klient od jednego dostawcy otrzymać może zautomatyzowaną linię przemysłową, gdzie skończony towar zostaje skierowany bezpośrednio do linii pakowania i już jako zupełny może dotrzeć na półkę sklepową.
Współdziałając z takimi firmami jak RECORD SPA, BW Flexible oraz Profitech oddział Sacmi Packaging& Chocolate Sp. z o.o. na terenie Polski proponuje zainteresowanym klientom również kompletne pionowe linie pakujące oraz wielofunkcyjne maszyny do średnich wydajności typu flowpack.
Firma zwraca dużą uwagę na wysoką jakość proponowanych produktów i fachowy serwis, który ma zapewnić w sytuacji awarii minimalny przestój maszyn, a tym samym zmniejszyć potencjalne szkody z tego tytułu.

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy:

Captcha

Reklama