> Aborcja Czechy - Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenie

Aborcja Czechy Cena: 2000.00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.
Kategoria: Pozostałe
Dodano: 2022.09.22
Ważne do: 2022.12.21
Wyświetleń: 10

Ogłoszeniodawca:

Aborcja Czechy kas
woj. śląskie
E-mail: NPc0ff34mz@niepodam.pl

Szczegóły ogłoszenia:

Aborcja Czechy - jedna z najlepiej prosperujących klinik, działających w trybie jednodniowym. Bardzo wysoką pozycję zapewnia nam współpracowanie z zaufanymi partnerami i klinikami. Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie zaopatrzyć klinikę w najwyższej jakości sprzęt oraz zapewniamy pacjentkom bardzo wysokie standardy. Kładziemy nacisk na dokładność zabiegu i profesjonalizm oferowanych usług. Aborcja Czechy - każdy z zabiegów jest przeprowadzany przez wyselekcjonowany personel, z zastosowaniem profesjonalnego sprzętu, tak by zdrowiu pacjentki nic nie zagrażało. Opiekujemy się każdą z pacjentek, od kontaktu po sam zabieg usunięcia ciąży i jej stan po. W razie potrzeby zapewniamy transport i co ważne utrzymujemy najwyższy z możliwych komfort i poczucie bezpieczeństwa pobytu w klinice.

 

Klinika Stonava w Czechach - zapewniamy anonimowość oraz bezpieczeństwo zabiegu. Kadra naszej kliniki składa się z profesjonalnego oraz w pełni wykwalifikowanego personelu. Troszczymy się o każdą z kobiet, która nas odwiedza – bez wyjątku. Pracujący u nas lekarze z wieloletnim doświadczeniem umożliwiają na świadczenie zabiegów na najwyższym poziomie. Jako renomowana klinika zapewniamy bezpieczeństwo i komfort każdej kobiecie w klinice Czechy. W większości przypadków nie oczekujemy badań, dokumentów, czy jakiś testów – co potrzebne wykonamy w klinice.

 

Przeprowadzenie terminacji ciąży w Czechach jest całkowicie legalne (z zachowaniem odpowiedniego czasu trwania ciąży - aborcja możliwa do 12 tygodnia.). Coraz częściej Polki wybierają się na terminację w bliskich państwach jak Słowacja, czy Czechy. Kobieta nie ponosi odpowiedzialności karnej za przerwanie ciąży. Kładziemy nacisk na bardzo wysoki komfort i pełną anonimowość kobiet. Nie wymagamy powodów oraz informacji dotyczących przyjazdu do kliniki. Co ważne, Polskie prawo nie przewiduje skazania osób, które zdecydowały się aborcję w państwie, gdzie jest to całkowicie legalne.  https://klinika-aborcyjna-stonava.pl/

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy:

Captcha

Reklama