> Unimetal Recycling – skup katalizatorów - Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenie

Unimetal Recycling – skup katalizatorów Cena: 0.00 PLN

Podziel się:

Kategoria: Samochodowe
Stan: używany
Dodano: 2019.01.15
Ważne do: 2024.10.26
Wyświetleń: 42

Ogłoszeniodawca:

DS Auto
ul. Tuwima 21
32-540 Trzebinia
woj. małopolskie
Telefon: +48 730 016 017
E-mail: unimetal.recycling@onet.pl

Szczegóły ogłoszenia:

Unimetal Recycling jest działającym od lat przedsiębiorstwem zajmującym się skupowaniem oraz przerobem katalizatorów pochodzących z różnego rodzaju maszyn i pojazdów. Na dzień dzisiejszy posiadamy największy zakład przetwórczy w tej części Europy. Współpracujemy z firmami z całego świata, oferując swoim klientom w pełni profesjonalną obsługę – wszystko to dzięki doświadczonej kadrze wykwalifikowanych specjalistów.

 

Dzięki aktualizowanemu każdego dnia cennikowi, jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą możliwą, bardzo atrakcyjną cenę skupu katalizatorów. Swoim klientom oferujemy natychmiastową zapłatę za towar, a jedynym wymogiem rozpoczęcia z nami współpracy jest posiadanie pozwolenia na gromadzenie odpadów oraz dostarczanie każdego miesiąca przynajmniej 100 sztuk katalizatorów.

 

Nasza firma działa zgodnie z obowiązującymi przepisami polskiego oraz unijnego prawa, odzyskując metale szlachetne w sposób bardzo sprawny oraz bezpieczny dla środowiska. Posiadamy swoją siedzibę w nowo wybudowanym zakładzie w Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Trzebini. Wyposażona w nowoczesne maszyny i sprzęt siedziba znajduje się więc w bardzo dogodnej lokalizacji - zaraz przy autostradzie A4. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

 

Adres naszej strony internetowej: https://unimetalrecycling.pl/

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy:

Captcha

Reklama