> SPRZĄTANIE (K/M) - PRACA OD ZARAZ! - NIEMCY - Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenie

SPRZĄTANIE (K/M) - PRACA OD ZARAZ! - NIEMCY Cena: 0.00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.
Kategoria: Sprzątanie, nianie, opieka
Dodano: 2020.06.23
Ważne do: 2020.07.07
Wyświetleń: 69

Ogłoszeniodawca:

Concept Plus
ul. Grottgera 26
35-005 Rzeszów
woj. podkarpackie
Telefon: +48 178787026
E-mail: ek@cp-personal.com

Szczegóły ogłoszenia:

Zatrudnienie bezpośrednie u niemieckiego pracodawcy, nie przez agencję pracy!

SPRZĄTANIE (K/M) - NIEMCY
Miejsce pracy: Lingen / Meppen / Haren

Zakres obowiązków:
- Sprzątanie prywatnych domów, przychodni lekarskich, biur itp.

Oferujemy:
- Zatrudnienie na dłuższy okres bezpośrednio u pracodawcy
- Samochód służbowy
- Wynagrodzenie od 10,80 € brutto/h zgodnie z taryfą
- Dodatki za pracę w niedzielę (50%) i święta (100%)
- Składki i podatki odprowadzane w Niemczech
- Zapewnione komfortowe zakwaterowanie (ok. 59 €/tydzień)

Wymagania:
- Doświadczenia na podobnym stanowisku
- Prawa jazdy – wymóg konieczny
- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego - wymóg konieczny
- Sumienności, rzetelności
- Wytrzymałości fizycznej

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem: Sprzątanie na adres e-mail:

ek@cp-personal.com

Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Grottgera 26 | PL 35-005 Rzeszów

Tel: 0048 17 878 70 26
Tel. kom.: 0 048 504 969 105

AKTUALNE OFERTY PRACY:

LUB:

Wyślij do nas swoje CV, a my dopasujemy ofertę pracy do Twoich kwalifikacji!

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy:

Captcha